Niemcy, talar, 1584
Zakończenie: 28-08-2025 22:15:20
Niemcy, talar, 1584
423571
| Opis: | Niemcy - Brunszwik-Wolfenbüttel - Juliusz (1568–1589), talar, 1584, Goslar, Aw: Sześciopolowa tarcza herbowa, powyżej trzy hełmy rycerskie z labrami i klejnotami, M G IVLIVS D G D BR E LV G V; Rw: Barbarzyńca trzymający drzewo lewą ręką, w prawej światło, przedziela datę, ALIIS INSERVIENDO CONSVMOR |
| Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 28.85 g, patyna |
| Literatura: | Davenport 9064, Welter 578 |
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 49