Niemcy, talar, 1834
Zakończenie: 28-08-2025 22:14:20
Niemcy, talar, 1834
423590
| Opis: | Niemcy - Bawaria - Ludwik I (1825–1848), talar, 1834, Monachium |
| Stan zachowania: | II/II+, Good Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna, nakład: 17.370 sztuk |
| Literatura: | AKS 76, Davenport 565, Thun 48 |
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 44