Niemcy, talar, 1833
Zakończenie: 28-08-2025 22:12:40
Niemcy, talar, 1833
423586
| Opis: | Niemcy - Badenia - Leopold I (1830–1852), talar, 1833, Karlsruhe |
| Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna, rzadki typ monety |
| Literatura: | AKS 77, Davenport 519, Thun 19 |
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 74