Niemcy, talar, 1833

Rozpoczęcie: 18-08-2025 18:00
Zakończenie: 28-08-2025 22:12:40
Niemcy, talar, 1833

Niemcy, talar, 1833

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 28-08-2025 22:12:40
423586
Opis: Niemcy - Badenia - Leopold I (1830–1852), talar, 1833, Karlsruhe
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki typ monety
Literatura: AKS 77, Davenport 519, Thun 19

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 73