Niderlandy hiszpańskie, patagon, 1645
Zakończenie: 28-08-2025 22:11:40
423600
| Opis: | Niderlandy hiszpańskie - Filip IV (1621–1665) - Doornik, patagon, 1645, Tournai (Doornik), znak menniczy "wieża" na awersie |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 27.53 g, miejscowa ciemna patyna |
| Literatura: | Davenport 4470, Delmonte 300, Vanhoudt 645 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 86