Austria, floren, 1870 A
Zakończenie: 28-08-2025 22:10:20
Austria, floren, 1870 A
423376
| Opis: | Austria - Franciszek Józef I (1848–1916), floren, 1870 A, Wiedeń |
| Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna, rzadszy rocznik |
| Literatura: | Herinek 567 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 67