Polska, 100 dukatów - KOPIA
Zakończenie: 28-08-2025 21:18:40
Polska, 100 dukatów - KOPIA
422675
| Opis: | Polska - kopie monet, 100 dukatów - KOPIA, kopia monety studukatowej, odmiana z napisem COPY |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | metal złocony, 40.0 mm, 28.12 g, stemple lustrzane, medal w plastikowym kapslu |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 73