Złota Orda, dirham, (przełom XIII i XIV w.)
Zakończenie: 28-08-2025 21:13:40
417496
| Opis: | Złota Orda - emisja anonimowa, dirham, (przełom XIII i XIV w.), Bulghar |
| Stan zachowania: | IV, Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 18.1 mm, 1.07 g, patyna |
| Literatura: | Album C2020 |
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 35