Krzyżowcy, grosso
Zakończenie: 28-08-2025 21:09:40
Krzyżowcy, grosso
423583
| Opis: | Krzyżowcy - Cypr - Hugo IV de Lusignan (1324–1359), grosso, Nikozja, Aw: Władca siedzący na tronie na wprost, trzymający jabłko panowania i berło, HVGVE REI DE, z lewej B, Rw: Krzyż Jerozolimski, + IERVSAL'M E D' CHIPR |
| Stan zachowania: | II/II+, Good Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 27.0 mm, 4.55 g, patyna |
| Literatura: | CCS 69 |
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 113