Republika Rzymska, denar, 81 pne
Zakończenie: 28-08-2025 20:57:20
423565
| Opis: | Republika Rzymska - L. Cornelius Sulla (81 pne), denar, 81 pne, Rzym, Aw: Głowa Wenus w prawo, Rw: Podwójny róg obfitości wypełniony owocami, poniżej Q |
| Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 17.9 mm, 3.71 g, patyna |
| Literatura: | Crawford 375/2, Albert 1269 |
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 108