Celtowie Wschodni, moneta typu kleinsilber - Roseldorf II, (ok. I w. pne)
Zakończenie: 28-08-2025 20:55:20
423644
| Opis: | Celtowie Wschodni, moneta typu kleinsilber - Roseldorf II, (ok. I w. pne), Aw: Wypukły guzek, Rw: Koń w lewo, między nogami łuk, w którym kulka |
| Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 9.1 mm, 0.57 g |
| Literatura: | Slg Lanz 99 - podobny |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 78