Celtowie Wschodni, moneta typu kleinsilber - Roseldorf II, (ok. I w. pne)

Rozpoczęcie: 18-08-2025 18:00
Zakończenie: 28-08-2025 20:55:20

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 28-08-2025 20:55:20
423644
Opis: Celtowie Wschodni, moneta typu kleinsilber - Roseldorf II, (ok. I w. pne), Aw: Wypukły guzek, Rw: Koń w lewo, między nogami łuk, w którym kulka
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 9.1 mm, 0.57 g
Literatura: Slg Lanz 99 - podobny

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 78