Bojowie, 1/8 statera, ok. I w. pne
Zakończenie: 28-08-2025 20:54:40
423563
| Opis: | Bojowie, 1/8 statera, ok. I w. pne, Aw: Wypukłość, Rw: Łukowate żeberka, wewnątrz łuków zgrupowania kropek |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | elektron, 11.1 mm, 0.59 g |
| Literatura: | Rudnicki WN 2012(2), ryc. 14 |
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 95