Bojowie, 1/8 statera, (ok. I w. pne)
Zakończenie: 28-08-2025 20:54:20
423641
| Opis: | Bojowie, 1/8 statera, (ok. I w. pne), Aw: Wypukłość, Rw: Łukowate żeberka, wewnątrz łuków zgrupowania kropek, pośrodku oś |
| Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | elektron, 10.8 mm, 0.72 g, kształt miseczkowaty |
| Literatura: | Rudnicki WN 2012(2), ryc. 15 |
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 133