Polska, 100 złotych, 28.02.1919
Zakończenie: 28-08-2025 20:17:40
421793
| Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - emisje po reformie Władysława Grabskiego, 100 złotych, 28.02.1919, seria A, numeracja 1978919 |
| Stan zachowania: | IV, Fine |
| Dodatkowe informacje: | kilka złamań, liczne ugięcia, banknot po konserwacji |
| Literatura: | Lucow 588 (R2), Miłczak 53 |
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 30