Zakończenie: 21-08-2025 20:00 ÷ 22:44
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Niemcy, odznaka pamiątkowa, 1891
423229
Popiersie w prawo, na dole sygnatura LAUER, LUITPOLD PRIN... | I/I- |
42 zł szac. 60 zł 60 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton
418122
Aw: Pług, za nim lira, kaduceusz i cyrkiel, na dole sygna... | II+ |
70 zł szac. 60 zł 68 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Finlandia, medal Fińskiego Klubu Fox Terriera, 1908
417575
Aw: Głowa psa w prawo; Rw: FINSKA FOXTERRIER KLUBBEN / SU... | I/I- |
60 zł szac. 40 zł 67 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Finlandia, medal Fińskiego Klubu Fox Terriera, 1907
417574
Aw: Głowa psa w prawo; Rw: FINSKA FOXTERRIER KLUBBEN / SU... | I |
60 zł szac. 40 zł 69 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Finlandia, Medal Fińskiego Związku Kynologicznego z wystawy psów, 1905
417579
Aw: Głowa psa w lewo, FINSKA KENNELKLUBBEN / SUOMEN KENNE... | II |
60 zł szac. 60 zł 43 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Belgia, żeton pamiątkowy, 1856
423232
Aw: Belgia siedząca w lewo, trzymająca liść palmowy i ber... | III |
42 zł szac. 30 zł 39 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Austria, żeton
423236
Aw: Glob na postumencie, niżej M., COMITE NON DUCE, Rw: W... | III+ |
140 zł szac. 60 zł 58 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Wyspy Cooka, 2 dolary, 2003
423009
| I- |
24 zł szac. 40 zł 44 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Węgry, 5.000 forintów, 2006
423156
Katedra Najświętszej Marii Panny i św. Wojciecha | I |
155 zł szac. 150 zł 33 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Szwecja, 5 koron, 1966
423138
100. rocznica Reform Parlamentarnych | I/I- |
80 zł szac. 60 zł 30 wyświetleń |
0 | zakończona |