Polska, 35 lat Sekcji Numizmatycznej PTAiN w Brydgoszczy, 1970
Zakończenie: 21-08-2025 22:34:20
422956
| Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), 35 lat Sekcji Numizmatycznej PTAiN w Brydgoszczy, 1970, Aw: Herb Bydgoszczy, niżej XXXV - LECIE / DZIAŁALNOŚCI / NUMIZMATYKÓW / BYDGOSKICH, Rw: Stylizowany rewers orta bydgoskiego z 1650 roku, SEKCJA NUMIZMATYCZNA - 1935 - 1945 - 1970, Obrzeże: Punca srebra |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | miedź, 45.5 mm, 41.21 g |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 37