Rumunia, 5 lei, 1901 B

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie, wojskowe, zagraniczne, medale i odznaczenia.
Rozpoczęcie: 11-08-2025 18:00
Zakończenie: 21-08-2025 22:21:40
Rumunia, 5 lei, 1901 B

Rumunia, 5 lei, 1901 B

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 21-08-2025 22:21:40
423003
Opis: Rumunia - Karol I (1866–1914), 5 lei, 1901 B, Bukareszt
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, 24.78 g, patyna
Literatura: KM 12

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 28