Rumunia, 5 lei, 1884 B
Zakończenie: 21-08-2025 22:21:00
Rumunia, 5 lei, 1884 B
423001
| Opis: | Rumunia - Karol I (1866–1914), 5 lei, 1884 B, Bukareszt |
| Stan zachowania: | IV+, Choice Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro próby 900, 24.38 g, patyna |
| Literatura: | KM 12 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 49