Rumunia, 5 lei, 1881 B
Zakończenie: 21-08-2025 22:20:00
Rumunia, 5 lei, 1881 B
422998
| Opis: | Rumunia - Karol I (1866–1914), 5 lei, 1881 B, Bukareszt |
| Stan zachowania: | IV+, Choice Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro próby 900, 24.60 g, patyna, czyszczone |
| Literatura: | KM 12 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 26