Rumunia, 5 lei, 1881 B
Zakończenie: 21-08-2025 22:19:40
Rumunia, 5 lei, 1881 B
422996
| Opis: | Rumunia - Karol I (1866–1914), 5 lei, 1881 B, Bukareszt |
| Stan zachowania: | I-/II+, Nearly Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro próby 900, 25.01 g, patyna, lekko przetarte, ale bardzo ładnie zachowane |
| Literatura: | KM 12 |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 48