Niemcy, 1/3 talara, 1792 IEC
Zakończenie: 21-08-2025 22:11:20
Niemcy, 1/3 talara, 1792 IEC
423141
| Opis: | Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Fryderyk August III (1763–1806), 1/3 talara, 1792 IEC, Drezno |
| Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | justowanie, patyna |
| Literatura: | Buck 183, Kahnt 1161, Merseb. 1974 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 37