Niemcy, 1/4 talara, 1765 A
Zakończenie: 21-08-2025 22:08:00
Niemcy, 1/4 talara, 1765 A
423216
| Opis: | Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Fryderyk II (1740–1786), 1/4 talara, 1765 A, Berlin |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | rzadszy nominał, patyna, uszkodzenie obrzeża |
| Literatura: | Kluge BNF 149.2, Olding 77, Schrötter 578 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 37