Hong Kong, 1 dolar, 1899
Zakończenie: 21-08-2025 21:59:20
Hong Kong, 1 dolar, 1899
423016
| Opis: | Hong Kong - Wiktoria (1837–1901), 1 dolar, 1899, Bombaj, Brytyjski dolar towarowy (TRADE DOLLAR) |
| Stan zachowania: | II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro próby 900, 26.93 g, patyna |
| Literatura: | KM T5 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 153