Territory of New Guinea, 1 szyling, 1938
Zakończenie: 21-08-2025 21:59:00
423010
| Opis: | Territory of New Guinea, 1 szyling, 1938 |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro próby 925, 5.39 g, patyna |
| Literatura: | KM 8 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 46