Austria, półtalar, 1700
Zakończenie: 21-08-2025 21:56:00
Austria, półtalar, 1700
423170
| Opis: | Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Jan Ernest graf Thun i Hohenstein (1687–1709), półtalar, 1700, Salzburg, Aw: Pod kapeluszem owalna, siedmiopolowa tarcza herbowa, IOAN ERNESTUS D G ARCHIEPS SALISB S SED AP LEG, Rw: Św. Rupert i Św. Wergiliusz naprzeciw siebie, SS RVDBERTVS ET VIRGILIVS PATRONI SALIBVRGENSES |
| Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 14.78 g, patyna |
| Literatura: | Probszt 1821, Zöttl 2187 |
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 84