Austria, talar, 1735
Zakończenie: 21-08-2025 21:55:20
Austria, talar, 1735
423186
| Opis: | Austria - Karol VI (1711–1740), talar, 1735, Graz, Aw: Popiersie władcy w prawo, legenda, Rw: Ukoronowany, dwugłowy Orzeł z tarczą herbową na piersi, legenda |
| Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | ciemna patyna , w opakowaniu firmy PCGS nr 51133992 z oceną AU55 |
| Literatura: | Davenport 1042, Herinek 325 |
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 70