Ryga- miasto, szeląg, 1572
Zakończenie: 21-08-2025 21:53:20
Ryga- miasto, szeląg, 1572
417639
| Opis: | Ryga- miasto, szeląg, 1572, Ryga, odmiana z koniczyną między CIVITATIS – RIGENSIS |
| Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna, blask menniczy , w opakowaniu firmy NGC nr 8236625-039 z oceną AU58 |
| Literatura: | Haljak typ T-4aCa 948a |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 45