Ryga- miasto, szeląg, 1571
Zakończenie: 21-08-2025 21:53:00
Ryga- miasto, szeląg, 1571
417635
| Opis: | Ryga- miasto, szeląg, 1571, Ryga, odmiana z rozetą w otoku |
| Stan zachowania: | II+/I-, Nearly Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | patyna, blask menniczy , w opakowaniu firmy NGC nr 8236625-035 z oceną AU58 |
| Literatura: | Haljak typ T-4aCa 946a |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 40