Inflanty, szeląg, 1572
Zakończenie: 21-08-2025 21:50:40
Inflanty, szeląg, 1572
417633
| Opis: | Inflanty - Jan Hieronim Chodkiewicz (1572–1573), szeląg, 1572, Dahlen |
| Stan zachowania: | I-/II+, Nearly Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | patyna, blask menniczy , w opakowaniu firmy NGC nr 8236625-026 z oceną MS61 |
| Literatura: | Haljak 981c, Kop. 3111 (R3) |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 64