Polska, 1 złoty, 1923–1935
Zakończenie: 21-08-2025 21:47:20
Polska, 1 złoty, 1923–1935
422348
| Opis: | Polska - Łańcut - 10. Pułk Strzelców Konnych, 1 złoty, 1923–1935 |
| Stan zachowania: | III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | aluminium, 25.3 mm, 1.28 g, patyna |
| Literatura: | Bartoszewicki 126.5 (R7a), Jakubowski 136.1 (R7a) |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 19