Polska, 20 groszy, 1938–1939
Zakończenie: 21-08-2025 21:47:00
Polska, 20 groszy, 1938–1939
422347
| Opis: | Polska - Brześć nad Bugiem - 82. Pułk Piechoty, 20 groszy, 1938–1939, bardzo rzadka II emisja (z utajnioną nazwą pułku) |
| Stan zachowania: | III-/IV+, About Very Fine / Choice Fine |
| Dodatkowe informacje: | aluminium, 21.1 mm, 0.93 g, korozja i uszkodzenia awersu |
| Literatura: | Bartoszewicki 91.3 (R8b), Jakubowski 100.4 (R7a) |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 24