Polska, 10 groszy, 1938–1939
Zakończenie: 21-08-2025 21:46:40
Polska, 10 groszy, 1938–1939
422346
| Opis: | Polska - Brześć nad Bugiem - 82. Pułk Piechoty, 10 groszy, 1938–1939, bardzo rzadka II emisja (z utajnioną nazwą pułku) |
| Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | cynk, 18.5 mm, 1.87 g, patyna, bardzo ładny egzemplarz |
| Literatura: | Bartoszewicki 91.2 (R8a) c.a., Jakubowski 100.5 (R7a) |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 21