Polska, 10 groszy, 1938–1939

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie, wojskowe, zagraniczne, medale i odznaczenia.
Rozpoczęcie: 11-08-2025 18:00
Zakończenie: 21-08-2025 21:46:40
Polska, 10 groszy, 1938–1939

Polska, 10 groszy, 1938–1939

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 21-08-2025 21:46:40
422346
Opis: Polska - Brześć nad Bugiem - 82. Pułk Piechoty, 10 groszy, 1938–1939, bardzo rzadka II emisja (z utajnioną nazwą pułku)
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: cynk, 18.5 mm, 1.87 g, patyna, bardzo ładny egzemplarz
Literatura: Bartoszewicki 91.2 (R8a) c.a., Jakubowski 100.5 (R7a)

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 21