Polska, 20 groszy, 1922–1939
Zakończenie: 21-08-2025 21:39:40
Polska, 20 groszy, 1922–1939
422325
| Opis: | Polska - Kobryń Kobryń - 83. Pułk Piechoty, 20 groszy, 1922–1939 |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | cynk, 20.9 mm, 2.28 g, miejscowa korozja, zielonkawa patyna |
| Literatura: | Bartoszewicki 92.3 (R7a), Jakubowski 101.3 (R7a) |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 29