Polska, 100 złotych, 1982
Zakończenie: 21-08-2025 21:17:40
Polska, 100 złotych, 1982
420601
| Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 100 złotych, 1982, Warszawa, Ochrona Środowiska – Bociany, wypukły napis PRÓBA |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro próby 625, nakład 4.000 sztuk, stemple lustrzane, moneta w plastikowym kapslu, jasna patyna |
| Literatura: | Parchimowicz P406a |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 56