Polska, 100 złotych, 1981
Zakończenie: 21-08-2025 21:17:20
Polska, 100 złotych, 1981
420600
| Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 100 złotych, 1981, Warszawa, Ochrona środowiska - Konie, wypukły napis PRÓBA |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro próby 625, nakład: 4.020 sztuk, stemple lustrzane, moneta w plastikowym kapslu, jasna patyna |
| Literatura: | Parchimowicz P404a |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 47