Polska, 100 złotych, 1979
Zakończenie: 21-08-2025 21:14:40
Polska, 100 złotych, 1979
420592
| Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 100 złotych, 1979, Warszawa, Ochrona Środowiska – Ryś, wypukły napis PRÓBA |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro próby 625, nakład 4.100 sztuk, stemple lustrzane, moneta w plastikowym kapslu, jasna patyna |
| Literatura: | Parchimowicz P390a |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 36