Polska, 100 złotych, 1978
Zakończenie: 21-08-2025 21:13:00
Polska, 100 złotych, 1978
420587
| Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 100 złotych, 1978, Warszawa, Janusz Korczak (1878–1942), wypukły napis PRÓBA |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro próby 625, nakład 3.100 sztuk, stemple lustrzane, moneta w plastikowym kapslu, miejscowa patyna na rewersie |
| Literatura: | Parchimowicz P381a |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 39