Polska, 200 złotych, 1985
Zakończenie: 21-08-2025 21:10:00
Polska, 200 złotych, 1985
420620
| Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 200 złotych, 1985, Warszawa, Mistrzostwa świata w piłce nożnej - Meksyk 1986, wypukły napis PRÓBA |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | miedzionikiel, nakład 15.020 sztuk, stemple lustrzane, moneta w plastikowym kapslu, patyna |
| Literatura: | Parchimowicz P448a |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 21