Polska, 500 złotych, 1985
Zakończenie: 21-08-2025 20:57:00
Polska, 500 złotych, 1985
421323
| Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 500 złotych, 1985, Warszawa, Czterdziestolecie Organizacji Narodów Zjednoczonych (1945–1985) |
| Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro próby 750, nakład 10.000 sztuk, stemple lustrzane, mikroryski, delikatna patyna |
| Literatura: | Parchimowicz 325 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 27