Polska, denar, 1555
Zakończenie: 21-08-2025 20:41:20
Polska, denar, 1555
423464
| Opis: | Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - miasto Elbląg, denar, 1555, Elbląg |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Białk.-Szw. 447, CNCE 232 (R4), Kop. 7099 (R3), Kurp. (1506–1573) 989 (R3), Pfau 208, Tyszkiewicz 7 mk |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 62