Polska, denar, 1549
Zakończenie: 21-08-2025 20:37:20
Polska, denar, 1549
423452
| Opis: | Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - miasto Gdańsk, denar, 1549, Gdańsk |
| Stan zachowania: | III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Białk.-Szw. 404, CNG 81, Kop. 7345 (R4), Kurp. (1506–1573) 920 (R2), Tyszkiewicz 8 mk |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 49