Polska, brakteat
Zakończenie: 21-08-2025 20:35:20
Polska, brakteat
423296
| Opis: | Polska - XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, sześciopłatkowa rozeta |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 18.5 mm, 0.28 g, pęknięcia, wykruszenie części kołnierza |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 61