Chanat Krymski, beszlik, AH 1129 (1717-1718)
Zakończenie: 21-08-2025 20:22:40
417557
| Opis: | Chanat Krymski - Saadet IV Girej (1717–1724), beszlik, AH 1129 (1717-1718), Bakczysaraj |
| Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 17.5 mm, 0.89 g, drobne uszkodzenie blaszki |
| Literatura: | Album 2095 (R) |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 45