Niemcy, 500 marek, 1922
Literatura, papiery wartościowe, banknoty, banknoty z kolekcji Lucow, monety antyczne, średniowieczne, polskie, zagraniczne.
Niemcy, 500 marek, 1922
Cena wylicytowana: 80 zł
417765
| Opis: |
Niemcy - Westfalia, 500 marek, 1922 |
| Stan zachowania: |
II+, Choice Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
brąz złocony, 38.2 mm, 17.53 g |
Jaeger N15 |
Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 28
| min |