Niemcy, 100 marek, 1922
Literatura, papiery wartościowe, banknoty, banknoty z kolekcji Lucow, monety antyczne, średniowieczne, polskie, zagraniczne.
Niemcy, 100 marek, 1922
Cena wylicytowana: 105 zł
417769
| Opis: |
Niemcy - Westfalia, 100 marek, 1922 |
| Stan zachowania: |
II+, Choice Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
brąz złocony, 25.9 mm, 4.83 g |
Jaeger N14 |
Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 32
| min |