Dania, talar (Speciedaler), 1848 VS
Zakończenie: 05-06-2025 21:43:00
418239
| Opis: | Dania - Fryderyk VII (1848–1863), talar (Speciedaler), 1848 VS, Kopenhaga |
| Stan zachowania: | II+/I-, Nearly Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | kolorowa patyna |
| Literatura: | KM 742, Hede 3, Davenport 75 |
Cena wywoławcza: 1 350 zł
Cena szacunkowa: 2 250 zł
Ilość odsłon: 60