Timurydzi, tanka, XV w.
Zakończenie: 05-06-2025 21:21:40
Timurydzi, tanka, XV w.
417473
| Opis: | Timurydzi - Szahruch (1405–1447), tanka, XV w., z kontramrką datowaną na AH 814–819 (1412–1417) |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 27.2 mm, 5.67 g |
| Literatura: | Album 2402.1 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 58