Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 25 centów (1/4 dolara), 1920 D
Zakończenie: 22-05-2025 21:55:00
416765
| Opis: | Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 25 centów (1/4 dolara), 1920 D, Denver, typ Standing Liberty |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 6.15 g, patyna |
| Literatura: | KM 145 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 49