Austria, talar, 1741 KB
Zakończenie: 22-05-2025 21:29:00
Austria, talar, 1741 KB
416960
| Opis: | Austria - Maria Teresa (1740–1780), talar, 1741 KB, Kremnica |
| Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 28.72 g, lekko przetarty, patyna |
| Literatura: | Davenport 1125, Herinek 560, Huszár 1666, Voglh. 276/I |
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 136