Austria, talar, 1621
Zakończenie: 22-05-2025 21:28:00
Austria, talar, 1621
416959
| Opis: | Austria - arcyksiążę Leopold V (1619–1632), talar, 1621, Hall, Aw: Popiersie władcy w prawo, po bokach data, legenda; Rw: Ukoronowana, wielopolowa tarcza herbowa, legenda |
| Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 28.44 g, wady walcowania blachy i widoczne pęknięcie stempla, subtelna patyna |
| Literatura: | Davenport 3330, M.-T. 422, Voglh. 175/II |
Cena wywoławcza: 1 350 zł
Cena szacunkowa: 2 250 zł
Ilość odsłon: 90