Wielka Brytania, 2 pensy, 1904
Zakończenie: 20-03-2025 22:13:40
211447
| Opis: | Wielka Brytania - Edward VII (1901–1910), 2 pensy, 1904 |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | patyna, piękne |
| Literatura: | S. 3988, KM 796 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 251